Company Logo

 

Причини несправності ноутбуків

   Вже минуло років з десять як ноутбуки - мобільні, переносні комп'ютери масово прийшли в наше життя. Сьогодні технологічними ноутбуками сучасну людину здивувати складно. У чому полягають їх основні переваги? З одного боку, в невеликих розмірах (що не означає малу функціональність технічних пристроїв). З іншого боку, працювати за допомогою девайсів нового покоління можна в автономному режимі. Пов'язано це з тим, що ноутбуки оснащені акумуляторами - необхідність постійно перебувати в безпосередній близькості від джерел стаціонарного електрики відпадає взагалі. 

Разом з тим, сказати, що мобільні ПК володіють значним експлуатаційним ресурсом, не можна. Причин, внаслідок яких виникає необхідність проводити ремонт ноутбуків існує безліч. Спробуємо перерахуємо основні з них:

  1. Ноутбуки (laptops), в силу їх спрямованості на мобільне використання, не відрізняються великою стійкістю до механічних пошкоджень. Часто поломки їх пов'язані з динамічними і статичними впливу, в результаті чого ламається клавіатура, тріскається корпус, виходить з ладу монітор. Справа тут, в основному, в обережному чи необережному поводженні з ноутбуками. 
  2. Ще однією причиною виходу з ладу «ґаджетів» може стати і їх контакт з агресивним середовищем. Прикладом такого контакту є випадково розлита кава чи інша рідина на клавіатуру, під якою, на відміну від стаціонарних ПК, розміщена системна плата. Нерідко взаємодія електронної начинки з рідиною може стати причиною «летального результату» для ноутбука.
  3.  Значна частина випадків несправності ноутбуків пов'язана з поломками акумуляторів. Принципово важливо замінити батарею завчасно - в іншому випадку розлитий з батареї електроліт пошкодить елементи «начинки» технічного пристрою.
  4. Ще одна, на перший погляд незначна, поломка, що може спричинити набагато складніші пошкодження - це розбите гніздо живлення ноутбука. Не проведений вчасно ремонт такого пошкодження призведе, з часом, до вигорання місця на системній платі, де впаяне це гніздо і тоді ремонт виллється у кругленьку суму.
  5. Досить складна поломка мобільного ПК, що полягає в порушенні BGA-пайки між системною платою та чіпсетом чи відеочіпом, переважно виникає через перегрів ноутбука. А причиною перегріву може бути: 1)забита пилюкою система охолодження; 2) використання ноутбука для 3D-ігор без охолоджувальної підставки; 3) заводський дефект самих чіпів.

   До кого варто звертатися за допомогою, коли гаджет вийшов з ладу? Двох думок тут бути не може - ставку зробити варто на користь професіоналів. Звертаючись за допомогою до кваліфікованих майстрів, можна бути на 100 відсотків упевненим: найсерйозніші несправності можна усунути «малою кров'ю». 

Причини несправності комп'ютерів

   Вже давно минув той час, коли комп'ютер могли собі дозволити лише обрані. Сьогодні він є практично в кожному будинку чи офісі, він став необхідним помічником в багатьох справах і без нього вже ніяк не обійтися. Але іноді цей помічник - комп'ютер може вийти з ладу. І тоді краще звернутись за допомогою, як і в кожній справі, до кваліфікованого майстра. 

   З 15-річної досвіду ремонту комп'ютерів назву 10 основних причин несправності комп'ютерів:

  1. Пил, що накопичується в системі охолодження, яка уповільнює обертання кулерів, це призведе до перегрівання, і відповідно до поломки в першу чергу відеокарти, процесора та інших комплектуючих.
  2. Стрибок напруги в мережі електропостачання.
  3. Електричний імпульс наведений ударом блискавки на ділянці телефонна лінія - модем - комп'ютер.
  4. Відсутній контакт у місцях BGA - пайки на відеокартах або на материнській платі. Причиною такої поломки є перегрів, фізичне старіння техніки, заводський брак.
  5. Поломка USB роз'ємів може привести до того, що станеться коротке замикання портів материнських плат.
  6. Раптове відключення при збої електроживлення.
  7. Коротке замикання при заміні відеокарт, мережевих карт, модулів оперативної пам'яті і т.д. при помилковому встановленні в роз'єми системної плати.
  8. Пробої силових елементів та конденсаторів на системній (материнській) платі.
  9. Відсутність заземлення
  10. Неправильне підключення роз'ємів живлення при самостійній збірці комп'ютера.

   Звичайно, що є й інші причини несправностей ПК. Але на практиці найчастіше доводиться зустрічатись  з вище вказаними ситуаціями. 

Хмарка тегів

ремонт, сервіс, комп'ютер, компютер, компьютер, ноутбук, принтер, модернізація, апгрейд, Сколе, Славське, Стрий, сколівський, відеоспостереження, розробка, створення, сайт, програмне, забезпечення, швидкісний, інтернет, провайдер, КОМКОР - Сервіс, офісна, техніка, заправка, картриджів, діагностика, електроніка, автомобілі.




2012-2015. АйТі-Сколе, сервіс офісної та комп'ютерної техніки.

Яндекс.Метрика